Satış öncesi sorularınız mı var?

Çekici, Duyarlı, Esnek Web Tasarım

Ziyaretçilerinizi web siteniz için benzersiz bir ara yüz tasarımı ve kullanıcı deneyimi ile yakalayın. Sizin için özel olarak tasarlanan ve sizi yansıtan bir web siteniz mi olsun istiyorsunuz? Öyleyse güncellenebilir, arama motorları ve mobil cihazlarla uyumlu bir web sitesi yaptırmak için doğru adrestesiniz! Günümüzde web siteleri; ticari firmaların cirolarını arttıran, kurumların faaliyetlerini yaygınlaştıran ve kişisel kullanıcıların paylaşımlarının artmasını sağlayan yazılımlar haline gelmiştir. Web sitelerinde, farklı içerik ile sunulması istenen kısımlar bir veri tabanında tutulur ve sayfa çağrıldığında bu bilgiler veri tabanından alınarak HTML kodları içinde sunulur. Sonuç olarak sayfayı çağıran bilgisayara giden bilgi statik bir web sitesindeki ile aynıdır, ama istek anında oluşturulmuştur. Gösterilecek sayfaların genel bir yapısı olduğunu ve içeriklerinin değişken olduğunu düşünelim. Bu durumda genel tasarım (örneğin başlık kısmı, logo vb.) , tek başına veri tabanında ya da dinamik içeriği oluşturacak yazılımın içinde bulunur, ancak içeriğin (örneğin metnin) geleceği yerde bir değişken vardır. Bu değişken her sayfa için karşılık gelen metin veri tabanından okunarak değiştirilmesi için kullanılır. Web sitesi yaptırmak için en geçerli sebep arama motorlarında ön planda olabilmektir. İsterseniz kurumsal bir internet sitesi yaptırarak şirketiniz için, işletmenizin gerçek boyutunu müşterilerinize yansıtacak şekilde çevrimiçi bir platform tasarlayabilir; veya kişisel bir internet sitesi ile karakterinizi ve kişiliğinizi yansıtan çevrimiçi kimliğinize sahip olun ve kendinizi dünyaya tanıtabilirsiniz.

Web Siteniz Neden Mobil Uyumlu Olmalı?

Teknolojinin günümüz yaşantısının neredeyse %60’ını oluşturduğu bugünlerde siz de potansiyel müşterilerinize yalnızca bir tık uzaklıkta olmak istemez misiniz? Web sitesi yaptırmak günümüz teknolojilerinde artık yetersiz olmakla beraber bulunabilir olmadıkça hiç bir artısı olmamaktadır. Artık web siteleri bilgisayarlardan çok, cep telefonları ve tabletlerden ziyaret edilmektedir. Mobil ve tablet uyumlu web siteleri ile müşterilerinize daha yakın olabilir ve mobil platform desteği ile tüm sanal ortamlarda kurumsal imajınızı sergileyebilirsiniz. Kullanıcıların ve ziyaretçilerin memnuniyetini sağlayan hafif, pürüzsüz ve kullanımı kolay mobil uyumlu bir web sitesi yaptırmak için iletişime geçin! Yaptığımız web siteler mobil ve tabletlerle tam uyumlu olup hazır şablonlarımız sayesinde bir günde teslim edilebilmektedir. Yalnızca bir günde siz de bu hazır paketlerimizden satın alarak sanal dünyada ve mobil platformlarda imajınızı yenileyebilir ve sizlere sunacağımız ekstra hizmetlerle arama motorlarında ilk sıralarda çıkarak rakiplerinizden her daim bir adım önde olabilirsiniz. Unutmayın tüm potansiyel müşterileriniz internette sizlerle tanışmayı bekliyor!

E-Ticaret Sitesi

Artan internet kullanımının bir sonucu olarak potansiyel müşterileriniz ürünleri gerçek mağazalardan çok sanal mağazalardan ( e-ticaret siteleri ) satın almaya başladılar. Siz de pazarınızı fiziksel boyutlarla sınırlandırmayın ve çevrimiçi olarak daha fazla müşteriye ulaşın. Web sitesi yaptırmak isteyen siz değerli müşterilerimize E-Ticaret çözümlerimizi iki alternatif şeklinde sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza yönelik size özel yazılımlarımızla E-Ticaret ihtiyaçlarınıza çözüm üretirken, dilerseniz hazır paketlerimizle sizi sanal mağazalar dünyasına entegre ediyoruz. E-Ticaret sitelerinin en büyük problemlerinden biri de güvenlik problemidir. Bu konuda Webolizma olarak kullandığımız SSL sertifikaları ile hem sizin sitenizi hem de müşterilerinizin bilgilerinin çalınmasını önlüyoruz. Çünkü biliyoruz ki güvenilirlik sertifikasını aldığınızdan emin olmanız müşterilerinizin sizin sitenizi seçmesini sağlayacaktır! Bizler dinamik ekibimizle Webolizma ailesi olarak sizinle beraber firmanıza uygun e-ticaret sistemleriyle, ürünlerinizi internet üzerinden müşterilerinizle buluşturabilmenizi sağlıyoruz. Eğer bir web sitesine sahipseniz ancak yeterli verimi alamadığınızı düşünüyorsanız her türlü yardıma hazırız! Sitenizi analiz edelim ve eksiklerini giderelim. Henüz bir web sitesi yaptırmadıysanız da size en uygun tasarımı belirlemek ve bir an önce yol almak için iletişime geçelim!

Hemen Fiyat Alın!

Referans ve Örnekler

Aşağıda referanslarımız yer almaktadır ve sadece örnektir.

HostingDünyası İstatistikleri

Müşterilerimizin HostingDünyası hakkında ne düşündüklerine bakalım!
5000'den fazla müşteri yanılıyor olamaz!

Barındırılan Siteler

5320

Mutlu Müşteriler

4780

Satılan Oyun Sunucuları

355

Satılan Alan Adları

7914

HostingDünyasının Hizmet Garantisi ile Hemen İşe Koyul!

Mutlu Müşteri Görüşleri

Müşterilerimizin HostingDünyası hakkında ne söylediklerine bakalım!
5000'den fazla müşterimiz bunları düşünüyor ve belirtiyor. 5000'den fazla müşterimizin yanılıyor olma ihtimalleri olamaz!

“Yaklaşık 2 yıldır HostingDünyası ile çalışıyorum. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bu işi başlattık. Memnun muyum? Hemde nasıl! Gerçekten destek olsun, empati olsun yada fiyatlar olsun harika. Şimdiye kadar kusur gördüğüm olmadı. Üstüne üstlük kendilerinin sorumlu olmadığı konularda bile destek vermeleri, bilmediğim alanlarda yardımcı olmaları beni mutlu etti. Her şey için teşekkürler... (B. Güzellik Merkezi)“

— Duygu S.

"Kuruluşun hakkında yaptığım araştırmalar sonucunda, HostingDünyası ilgili beni en çok etkileyen konu, günümüzde firmanın hizmet vermesini sağlayan CEO'ların geçmişte ve akran kıyaslamasıyla inanılması çok güç başarıların altına isimlerini bırakmış olmalarıydı. Çalışma kararı aldıktan sonra beklentileri doğru algılamak için yakın çalışmaya gayret gösteriyorlar. İşlerinde uzmanlar, deneyimliler, çok hızlı destek, çözüm sağlayan müthiş bir ekipleri var ve en önemlisi inanılmaz kibar ve centilmen insanlar. Ürünlerine gelince; Anahtar teslim veya özelleştirerek yararlandığımız çözümlerin tümünde beni şaşırtmayı başardılar. Tek seferde doğru çözümü yakalamayı iyi biliyorlar. E-Ticaret deyince ben çevreme sadece HostingDünyası’nı öneriyorum. "(S.D Sanat Merkezi)"

— Melike Altun

Birçok firmayla çalıştım türlü türlü sorunlar, uykusuz geceler ve daha niceleri... Bir platform üzerinden HostginDünyası firması için yorumlar okudum ve fazla dikkat çekmişlerdi. Bu yüzden benim de dikkatimi çekti ve hemen siteye üye oldum. Canlı destekteki beyefendi mükemmel ilgilendi. Web sitem için hosting satın aldım tabi bununla de bitmiyor. Taşıma konuları hep aklımda soru işareti oluşturuyordu fakat sağ olsun teknik destek bu konuda beni hiç sıkıntıya sokmadı her şeyi halletiler. Site kısa zamanda taşındı. WordPress temamın bazı teknik sorunlarınıda destek ekibi giderdi ve sanırım beni hayran bırakan da bu oldu.

— Martin Lorrenso

Scroll to Top